3 operacje – koszt tych operacji wyniósł 17.740 euro

Aż 1,5 roku trwała nasza batalia z NFZ, którą przegraliśmy. Mimo, iż obiecaliśmy, że tym razem nie odpuścimy i odwołamy się od odmownej decyzji do WSA, to  tym razem odwołanie nie miałoby sensu, ponieważ  Klinika, którą wskazaliśmy jako ośrodek leczenia Julka już nie istnieje w Berlinie i od listopada pacjenci przyjmowani są w nowej klinice, w miejscowości Eberswalde (ok. 80 km od Berlina).

Przez ten długi okres oczekiwania na decyzję NFZ Julek przeszedł 3 operacje (w marcu i grudniu 2012r  oraz lipcu 2013r.).  Koszt tych operacji wyniósł  17.740 euro (ponad 74 tys. zł)  gdyby nie Wasza pomoc nie wiem w jakim stanie byłby dziś Julek. Dziękujemy wszystkim osobom, które choć w niewielkim stopniu nam pomogły, czy to przez przekazanie 1% podatku, czy dobrowolną wpłatę na subkonto Julka w Fundacji, czy też w trakcie zbiórek pieniężnych podczas pikniku „Dni Osadnika”, którego organizatorami jest grupa mieszkańców, którzy  bezinteresownie  zaangażowali się w niesienie pomocy chorym dzieciom z naszego miasta.

Firma „Erasmus” z Olsztyna na czele z Prezesem spółki Panem Danielem Ogonowskim przyczynili się do bardzo dużej pomocy w leczeniu Julka, gdyż przez ostatni rok spółka wspierała nas finansowo, poza tym pracownicy „Erasmusa” bardzo zaangażowali się też w pomoc w zbieraniu plastikowych nakrętek dla Julka i Szymona, za co z całego serca dziękujemy.

Zawsze też możemy liczyć na pomoc naszych mieszkańców Bartoszyc i okolic, to im zawdzięczamy możliwość kontynuacji leczenia naszego synka, ponieważ z naszego Urzędu Skarbowego mamy najwięcej odpisów 1% podatku.

Julek pomimo uciążliwego leczenia jest bardzo pogodny, rozwija się prawidłowo, jest bardzo bystrym dzieckiem, biegle czyta i bardzo lubi zadania matematyczne, nie może doczekać się pójścia do I klasy szkoły podstawowej.

Tagi .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.